O nás

 

    Společnost Benofin je činná ve třech oblastech podnikání.

    První úrovní jsou komplexní služby v oblasti ekologie a nakládání s odpady.  Společnost se zabývá hlavně výkupem, svozem a odběrem odpadů (s výjimkou nebezpečných odpadů, které podléhají zpřísněnému režimu a na povolení Ministerstva životního prostředí ČR). Zvláště výhodně provádíme likvidaci stavebního odpadu, které jsou v kategorii O.

    Tou druhou úrovní našeho podnikání je nabídka demoličních, těžebních, dopravních a  zemních prací. Naše společnost tímto reaguje na rostoucí poptávku ze strany klientů, kteří nechtějí za pronájem stavebních strojů a nákladních vozidel platit vysoké částky velkým stavebním podnikům.  Do našeho zákaznického portfolia patří tudíž zejména fyzické osoby a malé stavební společnosti.

    Poslední a třetí úrovní je prodej polypropylénových vláken určených nejen do betonů, malt a omítek. Naše společnost je zástupcem nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí a bohatou zkušeností v tomto oboru.

 

    Díky široké nabídce a vzájemné koordinaci všech činností nabízíme našim klientům rychlá, efektivní a ekonomicky výhodná řešení.

 

    

REKLAMA

V této rubrice nejsou žádné články.

Tyto stránky do katalogů registrovalo Centrum registrace odkazů